Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сомельє

Звичайні оголошення

Сомельє розповість вам про вини все: його історію, поєднання з їжею, способи твори сортів і навіть проведе дегустацію. Місця роботи цього фахівця - винні магазини або ресторани. Він допомагає гостям і покупцям визначитися з відповідним напоїв, виходячи з їхніх переваг. У закладах сомельє пропонує клієнтам спробувати вино. У торгових точках він ще і домовляється з постачальниками, оформляє вітрину і може вести облік касових операцій.

Навичок, які потрібні фахівцеві для роботи, не багато, але кожен з них повинен бути доведений до ідеалу. Найважливіші: знання всіх сортів і виду винних виробів, вміння визначити їх якість і сорт по запаху і смаку. Також він повинен бути комунікабельним, адже основна частина його роботи полягає в спілкуванні з людьми. Також - уважним до дрібниць, з хорошою пам'яттю, швидкою реакцією і аналітичним мисленням.

Вакансії сомельє можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Підібрати відповідне допоможе наша «розумна» система фільтрів. Всі оголошення ви зможете впорядкувати за датою їх появи на сайті, рівнем заробітної плати, виду зайнятості і іншим параметрам.

Детальніше