Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: покоївка

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
СРОЧНО для харьковчан!!!! На 2 месяца в Болгарию! В отель на первой линии нужны горничные и официанты! Звоните 0934774999
05.08.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Покоївка
400 євро
В частный пансионат в с. Урзуф на побережье Азовского моря на летний сезон требуется горничная. Подробности по телефону.
28.07.2021
Маріуполь, Донецька область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Покоївка
9 000 грн
на сезонну роботу, на базу відпочинку (смт.Кирилівка Азовське море) терміново потрібні покоївки і двірник. житло і харчування надаються. вимоги: старанність, акуратність, порядність, вміння швидко і якісно працювати, комунікабельність.
10.07.2021
Запоріжжя, Запорізька область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Покоївка
7000 грн
8 000 грн
В Железный порт, в частную гостиницу, на летний период 2021, требуются горничные.Зарплата+про живание+питание.
19.06.2021
Херсон, Херсонська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Покоївка
8 000 грн

У цій категорії Ogolosha.ua ви знайдете вакансії покоївки. Для того, щоб освоїти цю професію, не потрібно спеціальної освіти. Досить бути акуратною, ввічливою, відповідальною і працьовитою.

Місця роботи покоївки - це готелі, готелі, хостели, гуртожитки і будинки забезпечених людей. Основні обов'язки людей, що займають таку посаду, полягають в проведенні постійної вологого прибирання кімнат або номерів, регулярній зміні постільної білизни, комплектацією міні-барів (якщо такі є), генеральному прибиранні будинку. Така робота ідеально підійде студентам (є можливість гнучкого графіка), людям, які хочуть почати кар'єру в готельному бізнесі, але не мають диплома й досвіду.

На нашій дошці розміщуються оголошення про пошук співробітників в різних регіонах України і за кордон. Тут можна впорядкувати всі пропозиції по рівню заробітної плати, виду зайнятості, освіті та іншим критеріям.

Якщо ви роботодавець, який в пошуку співробітника Оголоша допоможе й вам. Щоб розмістити вакансію, досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх додавань.

Детальніше