Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сушист

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Шукаю на роботу сушиста! Графік роботи з 11:00 до 22:00 Ми знаходимось на південній Борщагівці. Зп 750 грн за 11 годин+1% від касси. Виплата кожен день. Деталі за телефоном:0931194732
11.07.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Сушист

Суші - улюблена страва багатьох. Піти в суші-бар на побачення, посидіти з подругами, провести в ньому час з сім'єю або замовити доставку на будинок - це стало вже традицією для жителів не тільки великих, а й маленьких міст України. Багато ресторанів, що спеціалізувалися виключно на європейській кухні, вводять в своє меню роли. Їх можна поїсти в закладі, взяти додому і купити в деяких супермаркетах. Тому дуже затребувана професія сушиста.

Раніше, коли попит на японські ласощі б не такий величезний, їх обов'язки виконували штатні кухарі. Зараз для якісного виробництва ролів наймають спеціальних співробітників. Вони займаються заготовками, розбирають лосось, роблять страви, прикрашають їх, відповідно до стандартів, красиво подають і відповідають за чистоту на робочому місці.

Влаштуватися на роботу сушистом можна і без досвіду. Звичайно, в закладах високого класу - обов'язкова вимога, така ж як і спеціалізована освіта. Але можна починати зі звичайних (найчастіше мережевих) ресторанів або служб доставки. Такі компанії готові навчити нових співробітників.

Якщо хочете стати суші-кухарем, ви знайдете вакансії на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Підібрати відповідне допоможе наша система фільтрів. З її допомогою ви можете налаштувати вид зайнятості, рівень заробітної плати та інші параметри. Розміщувати оголошення на Оголоша абсолютно безкоштовно й немає обмежень в їх кількості.

Детальніше