Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: мангальщик

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Требования к кандидату :Опыт работы не менее 1 года,высокая организованность и скорость в работе, ответственность, опыт работы поваром будет преимуществом. Должностные обязанности : -приготовление блюд из мяса и рыбы на открытом огне, контроль процесса приготовления, ответствен...
15.07.2020
Новоселиця, Чернівецька область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Мангальщик
10 000 грн
Мангальщик
На сезонную работу требуется мангальщик. Опыт работы - обязательный. Официальное трудоустройство. Проживание и питание за счет работодателя.
03.02.2020
Чорноморськ (Іллічівськ), Одеська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Мангальщик
Договірна

У ресторанах грузинської, бразильської, мексиканської і аргентинської кухні стравам, приготованим на грилі, приділяють особливу увагу. Для них наймають спеціального кухаря - мангальщика. Він готує м'ясо, рибу та овочі на мангалі. Також - може займатися обробленням, маринуванням і підготовкою продуктів до приготування.

Вимоги до кухарів-мангальщик полягають в: знанні ступенів підсмажування блюд, умінні готувати на грилі або мангалі, мати досвід роботи кухарем-грильщиком. Але деякі ресторани готові брати мангальщиків-новачків і всьому навчати. Такі вакансії можна зустріти на цій сторінці Ogolosha.ua або в категорії «робота для студентів, без досвіду, початок кар'єри». Підібрати підходящу можна, налаштувавши фільтри. Ви можете вибрати вид зайнятості (повна, неповна, часткова), освіту або рівень бажаної заробітної плати, місто проживання й т.д.

Тут можна й розмістити свою пропозицію про найм співробітника. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. усі публікації на Оголоші безкоштовні, незалежно від їх кількості. Точно так ви можете опублікувати своє резюме. Це допоможе збільшити шанси у працевлаштуванні.

Детальніше