Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: піцайоло

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
В связи с расширением предприятия в пивной ресторан требуются: официанты, бармены, повар-универсалы, повара-пиццайола, повара японской кухни. Дневные и ночные смены. М. Героев Труда. Звонить после 12! Тел.: 050-219-79-79.
16.09.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Піцайоло
Договірна
В связи с расширением предприятия в пивной ресторан требуются: официанты, бармены, повар-универсалы, повара-пиццайола, повара японской кухни. Р-н Героев Труда. Тел.: 050-219-79-79.
01.09.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Піцайоло
Договірна
повар универсал пиццайоло  70 грн в час.Дом Пиццы м.Героев Труда
У Дом Пиццы запрошуємо на роботу кухар-пиццейолажінку або чоловіка.Збираємо команду в зміну, потрібно 2 кухаря.Місце роботи: Салтівка (у метро) Героїв Праці.Наші вимоги:акуратність, ШВИДКІСТЬ, відповідальність, стресостійкість;вміння куховаріті;досвід...
29.06.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Піцайоло
800 грн

Піца - улюблена страва дітей і дорослих. Вона прийшло до нас з Італії і стала найпоширенішою позицією в замовленнях багатьох закладів. Поїсти піцу сьогодні можна в ресторанах, кафе, барах, на фуд-кортах, замовити доставку додому й т.д. Готують її кухарі піцайоли. Вони займаються замішуванням тіста, приготуванням продуктів (нарізають, смажать, маринують, запікають), створенням соусів, нанесенням начинки на основу, випіканням і подачею піци.

Робота піцамейкера дуже затребувана. Роботодавці постійно шукають нових співробітників і готові брати людей без досвіду (звичайно, здобувачам зі стажем завжди раді більше). Головними вимогами при відборі є: любов до готування, кулінарні здібності, акуратність, працьовитість, старанність, пунктуальність, багатозадачність і стресостійкість. Така робота добре підійде студентам, так як є ймовірність гнучкого графіка. Піцайоллою можна просто підробляти деякий час, а можна розвиватися до шеф-кухаря.

Якщо хочете спробувати себе в професії піцамейкера - відгукуйтеся на вакансії, розміщені в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна знайти пропозиції на повну, неповну або часткову зайнятість, з різною заробітною платою. Усі ці параметри налаштовуються у верхній частині сторінки.

Розміщувати оголошення на Оголоша дуже просто: достатньо натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні й без обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше