Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: бармен

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
В связи с расширением предприятия в пивной ресторан требуются: официанты, бармены, повар-универсалы, повара-пиццайола, повара японской кухни. М. Героев Труда. Звонить после 12! Тел.: 050-219-79-79.
09.09.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Бармен
Договірна
Запрошуємо на роботу Бармена в український Паб "Мокрі Вуса" за адресою м.Київ, бул.Т.Шевченко,1Обов'язки: Люб’язно обслуговувати Гостей; Створювати дивовижні коктейлі; Пильнувати дотримання стандартів виготовлення та збереження продукції;Ми пропонуємо: Офіційне оформ...
31.08.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Бармен
12 400 грн

Бармен - це майстер смачних коктейлів. Професіонали швидко готують різноманітні напою для гостей ресторанів і готелів. Фахівці працюють і в барах, невеликих кафе, готелях, каворкінгах, кінотеатрах, загалом, скрізь, де є бар. У багатьох закладах бармен додатково виконує роботу баристи: готує каву і напої на його основі. До решти його завданням можна віднести підтримку чистоти на робочому місці, роботу з касою і взаємодій з постачальниками продукції.

Точні обов'язки представників цієї професії залежать не тільки від місця, де вони працюють, а й від їх кваліфікації. Наприклад, стажисти роблять нескладні маніпуляції: наливають алкоголь, соки, воду, чай, готують каву в кава-машинах, займаються заготівлею продуктів тощо. Більш досвідчені працівники можуть приготувати все, що є в меню закладу, приймають поставки. Бренд-бармен розробляє барну карту і придумує нові коктейлі.

Вакансії бармена ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут знаходяться пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Знайти підходяще вам допоможе наша система фільтрів. З її допомогою можна налаштувати вигляд зайнятості, рівень заробітної плати та інші параметри. Також на цій сторінці можна й публікувати оголошення. Усі публікації абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше