Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: швейцар

Звичайні оголошення

Враження про готель у гостя складається вже з самого порога. Тому в хороших і дорогих готелях постояльців зустрічає спеціальна людина - швейцар. Основний його обов'язок - це зустріти гостей, відкрити їм двері й дати довідки з різних питань. У деяких готелях він направляє машини, щоб вони не перетинали виїзд і не скупчувалися біля входу. Також може викликати й посадити клієнта в таксі, допомогти донести багаж.

Щоб зайняти таку посаду, не потрібно відповідати дуже суворим вимогам. Досить мати охайний зовнішній вигляд, нормальну фізичну форму і бути доброзичливим. Також роботодавець може зажадати від кандидата знання англійської мови.

Вакансії швейцара можна знайти в цій категорії Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції з усіх регіонів України. Підібрати походящей допоможе наша система фільтрів. З її допомогою можна відсортувати оголошення по часу їх публікації, рівнем заробітної плати, виду зайнятості, місту та іншими параметрами.

Оголоша стане в нагоді і роботодавцям. Розміщуйте свої пропозиції на нашій дошці абсолютно безкоштовно і без обмежень у кількості. Для того, щоб залишити вакансія на сайті, досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис.

Детальніше