Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кальянщик

Звичайні оголошення

Багато сучасних закладів пропонують повнолітнім гостям скористатися додатковою послугою - покурити кальян. Така розвага дуже поширене з усіх містах і невеликих містечках України. Тому робота кальянщика досить затребувана.

Обов'язки на цій посаді полягають в забиванні кальянів різних ступенів складності. Працівники допомагають клієнту визначитися з видом тютюну, готують пристрій для куріння, приносять його і періодично змінюють вугілля. Кальянщики стежать за тим, щоб пар не гірчить. Також вони можуть розраховувати гостей. У деяких закладах є позиції кальянщик-офіціант або кальянщик-бармен. У цих випадках співробітник виконує завдання відразу двох посад.

Вакансії по професії ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати підходящу допоможе наша «розумна» система фільтрів, зручний рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм.

На Оголоша легко як знаходити, так і додавати оголошення. Для того, щоб опублікувати вакансію, досить натиснути кнопку «створити», вибрати рубрику й заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше