Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: технолог

Звичайні оголошення

Технолог контролює все процес у виробництві продукції. У харчовій промисловості - це правила обробки і підготовки продуктів харчування. Він відповідає за якість на всіх етапах виробництва. Фахівці беруть участь в розробці страв, складають технічні карти, проводять навчання персоналу при впровадженні нового асортименту, працює над поліпшенням рецептури.

Для того, щоб обійняти цю посаду, необхідно мати досвід роботи, вища освіта, знання і компетенції в сфері громадського харчування і кулінарії, навички побудови і оптимізації робочих процесів на кухні, вміти управляти персоналом і знаходити з співробітниками спільну мову.

Вакансії технолога знаходяться в це категорії Ogolosha.ua. Дошка має зрозумілий і зручний інтерфейс, рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм. Тут можна знайти пропозиції з різним видом зайнятості (повна, неповна, часткова), рівнем заробітної плати. Всі параметри ви зможете налаштувати у верхній частині сторінки.

Для розміщення оголошення досить натиснути кнопку "створити", вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, незалежно від їх кількості.

Детальніше