Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хостес

Звичайні оголошення

У багатьох ресторанах, нічних клубах, готелях, барах, на виставках, конференціях, форумах працюють хостес. Це люди (в основному, молоді дівчата), які зустрічають гостей і роблять їх перебування в закладі або на заході комфортним. Обов'язки на цій посаді залежать від типу роботи. Перший - консумація. Співробітники (співробітниці) спілкуються з клієнтами й розважають їх бесідою. Другий - працівники лобі-бару. В цьому випадку хостес зустрічає гостей на вході, проводить їх до потрібного місця, відповідає на питання і може запропонувати напої. І третій - хостес-адміністратор. Вона (він) повністю контролює діяльність закладу й одночасно спілкується з відвідувачами.

Відгукуватися на вакансії хостес сьогодні можуть не тільки молоді дівчата. Є місця, в яких шукають хлопців або людей від 30 років. Точні вимоги залежать від роботодавця. В основному, шукають кандидатів приємної зовнішності, з грамотною мовою, доброзичливою манерою спілкування. Опанувати цю професію можна без досвіду й вищої освіти. Для багатьох ця посада стає першою сходинкою кар'єри в ресторанному бізнесі.

На Ogolosha.ua ви зможете знайти пропозиції в будь-якій професії сфери «туризм, відпочинок, розваги». Наша дошка має зрозумілий і зручний інтерфейс, усі вакансії розділені по рубриках і підрубрика, а впорядкувати їх можна за допомогою системи фільтрів.

Детальніше