Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: організація туристичних продуктів

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требуется официант
Требуется официант в ресторан. Порядочность, пунктуальность, аккуратность в работе. Опыт работы не обязательно. Желание учиться приветствуется.
23.04.2019
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Організація туристичних продуктів
100 грн

Сьогодні подорожі стали доступними практично для кожного. Дістатися до іншої країни можна на літаку, поїзді, автобусі, кораблі, машини. За кілька років людина може побувати у всіх куточках Землі. Організувати відпочинок можна самостійно або довірити це туристичної компанії. Організації, що надають послуги туристам, значно спрощують їм життя. Вони займаються всім: від оформлення візи, трансфер, бронюють готелі, домовляються за екскурсії, планують харчування і багато іншого. Точний перелік продуктів залежить від фірми і виду путівки.

Для успішного ведення діяльності потрібні співробітники. У таких фірмах це: менеджера по туризму, фахівці, інформаційного, чартерного відділів, оператори call-center, адміністратори точок, що управляють тощо. Обов'язки у них відрізняються, але мета одна - зробити відпочинок клієнта ідеальним.

Вакансії в сфері організації туристичних продуктів розміщуються в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна знайти пропозиції на повну, неповну, часткову, віддалену зайнятість, з гнучким або позмінним графіком, з різним рівнем заробітної плати, освітою й інші. Дошка має зручний інтерфейс і зрозумілу систему сортування оголошень. Відшукати щось дуже просто й швидко. Наприклад, для цього можна вибрати рубрику та підрубрику, в яких може бути відповідна публікація; або - ввести ключовий запит в пошуковий рядок.

Детальніше