Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: посудомийниця

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
У нашій великій родині завжди раді тим, хто пильнує за порядком та обожнює бути в енергійній команді! Може, ви ще вмієте підготовляти продукти для створення смачнючих страв? Ми в захваті :)Делікатес-маркет «Le Silpo» запрошує в свою команду помічника кухаря (мийник посуду)!...
26.07.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Посудомийниця
8700 грн
10 040 грн

Ідеально чистий посуд повинна бути на кожній кухні закладів громадського харчування. Тому у всіх ресторанах, кафе, барах, їдальнях і навіть фаст-фудах (якщо там не картонні або пластикові тарілки) є посада посудомийника. Обов'язки у нього зрозумілі - мити посуд. Але, в залежності від типу мийки, завдання можуть відзначитися. Чорна - мийник (ца) видаляє залишки їжі і обмиває її, а біла - проводить фінальну Замивання із засобами, пропарюють прилади, чашки та інше. У маленьких кафешках ці обов'язки лягають на плечі однієї людини, але обсяги набагато менше, ніж в великих закладах з великим потоком людей.

Вакансії посудомийника можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут їх розміщують роботодавці з усіх регіонів України. У цій категорії можна побачити пропозиції на постійну роботу й підробіток. Деякі компанії публікують оголошення про пошук посудомийниць за кордон.

Відсортувати всі публікації вам допоможе наша "розумна" система фільтрів. Досить налаштувати параметри. Наприклад: рівень заробітної плати, вид зайнятості, місто проживання і ін. Дивитися, відгукуватися й залишати оголошення на Оголоша абсолютно безкоштовно для всіх користувачів.

Детальніше