Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: менеджер готелю

Звичайні оголошення

Організовує роботу всього персоналу готелю керуючий. Менеджер готелю робить все, щоб гостям було максимально комфортно. Він завжди в курсі всіх подій і завжди готовий до нестандартних ситуацій. Головний адміністратор керує діяльністю всіх служб: від охорони до ресторану. Він стежить за тим, щоб постояльці мали все необхідне для комфортного проживання. Також в обов'язки менеджера входить фінансово-облікова документація.

При прийомі на роботу, роботодавець дивиться на досвід кандидата, його освіту (для це професії необхідно мати диплом по готельно-ресторанного бізнесу або управління), а також особисті якості. Головними для це посади є: організованість, стресостійкість, комунікабельність, ввічливість, вміння працювати в команді, лідерські якості, здібності швидко приймати рішення, уважність і доброзичливість. Також дуже важливі знання іноземних мов: англійська - обов'язково, інші (французька, німецька, китайська та т.д.) - бажано.

Вакансії менеджер готелю ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщують пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати відповідне вам допоможе наша система фільтрів. Наприклад, ви можете виставити бажаний рівень заробітної плати, освіту, вид зайнятості та ін. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - публікуйте своє резюме в спеціальній категорії. Розміщення не займе у вас багато часу й буде абсолютно безкоштовним!

Детальніше