Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: менеджер ресторану

Звичайні оголошення

Менеджер ресторану - це управлінська посада. Людина, що займає її, керує всім процесами в закладі. Вона стежить за роботою офіціантів, кухарів, барменів, кальянщиків, прибиральників і всього іншого персоналу. Головне її завдання - зробити все, щоб гостю було комфортно перебувати в ресторані, він залишився всім задоволений і повернувся ще. Крім керівництва, залагодження конфліктних ситуацій, адміністратор відповідає і за забезпечення закупівель необхідних товарів, оформлення документації, стежить за справністю обладнання і відповідає за техніку безпеки.

Знайти роботу менеджером ресторану ви зможете на цій сторінці дошки оголошень Ogolosha.ua. Усі вакансії можна відсортувати за датою їх публікації, місту розміщення, виду зайнятості (повна, неповна, часткова), утворення і рівню заробітної плати.

Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша. Тут ви можете розмістити свою пропозицію абсолютно безкоштовно. Кількість публікацій на порталі необмежено, тому можна додати відразу кілька вакансій, для різних професій і міст. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис.

Детальніше