Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: адвокат

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Адвокат. юридичні послуги. цивільні справи. розірвання шлюбу. аліменти
ПРОФЕСІЙНА ПРАВОВА ПІДТРИМКА ДОПОМОЖЕ ЗАОЩАДИТИ ВАШІ КОШТИ ТА ЗБЕРЕГТИ ВАШІ НЕРВИ.Правова допомога - консультації, підготовка процесуальних документів, представництво та захист інтересів в судах, органах державної влади та місцевого самоврядування. Правовий аналіз договорів т...
17.11.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Адвокат
Договірна

Професії юриспруденції актуальні у всіх сферах життя вже багато століть. До найпоширенішої відноситься адвокат. Фахівець даного профілю займається надання висококласної юридичної допомоги. Він професійно може захищати права фізичних осіб або цілої компанії в судових процесах.

Для того, щоб стати експертом в цій професії, потрібно отримати спеціальну освіту й набить досвіду. Спеціаліст може вибрати один з напрямків: кримінальну (займаються кримінальними справами і працюють з відповідним кодексом) і цивільне (спеціалізується на арбітражному, трудовому, сімейному, цивільному кодексах). В останньому випадку можна ще більше звузити свою спеціалізацію і працювати тільки з одним видом.

Знайти вакансії адвоката ви зможете в однойменній категорії Ogolosha.ua. Тут зібрані пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. На сторінці ви можете налаштувати параметри та відібрати оголошення по виду зайнятості (повна, неповна, часткова, віддалена), рівнем заробітної плати, місту, датою появи на сайті, освіті тощо. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися, публікуйте своє резюме в базі Оголоша. Розміщення забере у вас небагато часу і буде абсолютно безкоштовним!

Детальніше