Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: договірне право

Звичайні оголошення

Договір - це головний критерій успішної господарської операції. Він укладається між сторонами та є інструментом захисту їх інтересів. Для грамотного їх складання необхідний фахівець в області договірного права. Він потрібен і для юридичної експертизи угод. Юрист цієї галузі допомагає не тільки бізнесу, а фізичним особам. Наприклад, оренда / продаж нерухомості, купівлі, обміну, дарування та ін.

На дошці оголошень Ogolosha.ua можна знайти вакансії юрисконсульта по роботі з договорами. В їх обов'язки, в основному, входить супровід господарської діяльності організацій, представництво інтересів фірм в судах і державних органах, перевірка і узгодження всіх контрактів компанії, юридична підтримка, проведення консультацій з правових питанням керівництву і представникам відділів.

Оголоша допоможе і в пошуці фахівців. Публікуйте свої пропозиції абсолютно безкоштовно та без обмеження в кількості розміщень. Для того щоб додати оголошення, натисніть кнопку "створити" у верхній частині сторінки, виберіть відповідну рубрику і заповніть опис. Щодня наш сайт відвідують тисячі користувачів. Можливо, серед них вже є ваш ідеальний кандидат!

Детальніше