Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: судовий процес

Звичайні оголошення

Між фізичними або юридичними особами можуть виникнути спірні ситуації, які і допомагає вирішити суд. Цей орган державної влади, який здійснює розгляд і вирішення цивільних, кримінальних, адміністративних та інших категорій справ у встановленому законом процесуальному порядку, є в кожній країні. Судовий процес - це дуже відповідальний захід, в якому бере участь багато фахівців.

Найважливішою є робота судді. Ця людина займається проведення судових заседательств, винесенням вироку, прийомом громадян. Наступними за важливістю можна вважати адвокатів. Вони представляють інтереси конфліктуючих сторін, готують і редагують договір. Схожі обов'язки й у юристів або юристконсультантів.

В даній категорії розміщуються вакансії і вузьконапрвлених фахівців. Наприклад, представник відділу правового забезпечення державного нагляду бере участь в розгляді нормативно-правових актів, документів, становить процесуальну документацію, обробляє листи, матеріалів і т.п.

У цій сфері потрібні і ті, хто ведуть організаційну діяльність. Одним з таких є секретар засідань. Він робить викликів і відправляє повідомлення, оформляє заявки, робить копії рішень, фіксує засідання, заповнює журнали та протоколи. Також організацією займаються розпорядники. Вони забезпечують дотримання особами встановлених правил, підтримують порядок в залі, взаємодіють з охороною і поліцією, оголошують про вхід і вихід суддів. Саме він говорить відому всім фразу «Встати, суд іде!».

Консультант - це важливий співробітник в цій сфері. Він організовує прийом, реєстрацію і розподіл кореспонденції, розглядає звернення і готує проекти відповідей на них, приймає громадян і представників юридичних осіб, контролює збереження справ і речових доказів та інше. Керує всією організацією спеціальна людина. Він керує всіма підрозділами, веде облік функціонування систем документообігу, розробляє штатний розклад, вносить пропозиції щодо впровадження нових посад та скорочення старих і т.п.

Знайти роботу в області судових процесів можна на цій сторінці Ogolosha.ua. А в окремій рубриці «резюме» є можливість додати оголошення зі своєю кандидатурою. Публікація постів абсолютно безкоштовна і без обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше