Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: банківське право

Звичайні оголошення

Юриспруденція - це складна сфера, яка ділиться на багато галузей. Кожна з них розглядає питання в певному виді права. Наприклад, цивільного, господарського, договірного, земельного, міжнародного і т.д. Одним з таких відгалужень є банківське. Воно регулює соціальні відносини, які пов'язані з діяльністю систем банків.

Юрист, який хоче знайти роботу в банківському праві, може займати такі посади: юрисконсульт, провідний юридичний консультант, з управління проблемними активами та судового захисту, фахівець підрозділу комплаес і ін. Працювати він може в банках, комерційних компаніях, державних організаціях, приватних агентствах. Від місця роботи і його специфіки залежать обов'язки фахівця.

До головних вимоги, які роботодавець висуває перед претендентами, відноситься вищу спеціальну освіту і досвід. Також сюди можуть входити: знання українського законодавства, міжнародних законів і нормативно-правових актів. Володіння англійською від рівня Intermediate і вище дає перевагу.

Усі вакансії юриста в області банківського права знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Знайти потрібну допоможе система фільтрів, за допомогою якої можна налаштувати параметри пошуку: вид зайнятості, рівень заробітної плати, місто, дата розміщення та ін.

Детальніше