Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: земельне право

Звичайні оголошення

Земельне право має деякі схожості з адміністративним, сімейним, процесуальним і контрактним. Ця галузь юриспруденції розглядає всі питання, що стосуються прав на землю. Наприклад, до фахівця з даного виду права звертаються, щоб дізнатися, хто є повноцінним власником ділянки, які прерогативи відповідно володінь має третя особина, чи існують обмеження в користуванні цією нерухомістю і ін. Поняття «земля» в правовому регулюванні може використовуватися по-різному: як засіб вирощування в сільському господарстві, як просторова база для спорудження будівель, доріг, як частина навколишнього середовища.

Юрист може знайти роботу в державних установах, аграрних фірмах, юридичних агентствах та інших комерційних організаціях. Також він може працювати на себе і брати окремі замовлення різних компаній. У його обов'язки входитиме укладення договорів, реєстрація оренди і покупки ділянок, оформлення спадщини, ведення звітності. Завдання можуть відрізнятися, в залежності від специфіки підприємства. Сьогодні багатьма роботодавцями затребувані і юристконсультанти, які будуть представляти компанію в судах, державних органах і консультувати керівництво і представників різних відділів з правових питань.

Вакансії в земельному праві знаходяться в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна відшукати як роботу, так і співробітника. Якщо ви в пошуках фахівця - публікуйте оголошення про це на Оголоша. Його розміщення абсолютно безкоштовне, а кількість публікацій необмежена.

Детальніше