Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сімейне право

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Адвокат,юрист по Сімейних спорах
- Розірвання шлюбу (розлучення) та поділ майна подружжя; - Стягнення аліментів (збільшення або зменшення аліментів); - Визнання батьківства, позбавлення батьківських прав; - Визначення місця проживання та порядок спілкування з дитиною; - Усиновлення дитини,скасування усиновле...
11.03.2019
Чернігів, Чернігівська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Сімейне право
Договірна

Сімейне право - це галузь юриспруденції, яка спеціалізується на регулюванні особистих майнових і немайнових відносин всередині родини. Юрист вирішує спірні питання, що виникли між фізичними особами: подружжя, батьків і дітей, усиновителями і усиновленими, опікунами, піклувальниками та підопічними і іншими родичами.

Якщо в інших областях фахівець може знайти роботу в комерційних компаніях різних сфер, то в даному - тільки в адвокатських бюро, юридичних конторах, державних установах. Також він може на себе.

Обов'язки в цій сфері залежать від місця роботи і специфіки діяльності. До основних можна віднести: - консультування клієнтів;

- представництво замовників в судах і державних органах;

- адвокатська діяльність;

- складання юридичних документів, договорів, позовів, відгуків, відповідей, апеляційних і касаційних скарг та ін.

Вакансії юриста в області сімейного права ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. На сайті можна відгукуватися на пропозиції і розміщувати власні. Все це абсолютно безкоштовно! Процедура публікації не займає багато часу: досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику, заповнити форму. Кількість розміщень необмежена - на Оголоша можна залишати стільки постів, скільки вам потрібно.

Детальніше