Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: господарське право

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
3 дня в неделю, работа с договорами, претензиями, представительство в судах, работа с кадрами наличие адвокатского свидетельства обязательно
30.12.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Господарське право
8 500 грн

Юриспруденція - це складна сфера життя, що має багато галузей. Здобуваючи освіту, юрист вибирає, з якою саме йому належить працювати. Їх поділяють на три основних відгалуження: теоретичне; прикладне та правове. Кожне має свої підвиди. Найпоширенішим є останнім. До нього відноситься господарське право (раніше - арбітражне).

Ця галузь займається регулюванням відносин, що виникають в результаті будь-якої діяльності, в тому числі і підприємницької, яка пов'язана з виробництвом, переробкою, обміном матеріальних і нематеріальних благ, що виступають в ролі товару, наданням послуг і виконанням робіт для задоволення потреб. Регулюється вона однойменною законодавством, а виконує правосуддя спеціалізований судновий орган. Він поділяється на місцевий і апеляційний. Над ними стоїть Касаційний суд України, який регулює питання на державному рівні.

Знайти роботу в сфері господарського права можна в цій категорії Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. На сайті можна впорядкувати роботу по містах, датою появи, рівнем заробітної плати та ін. Збільшити шанси працевлаштуватися можна, опублікувавши своє резюме в спеціальній категорії Оголоша. Розміщення абсолютно безкоштовне й займає всього кілька хвилин.

Детальніше