Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: цивільне право

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
CAS 28578-16-7 Powder Factory Supply From China
Hot sell products New pmk powder/oil New bmk powder CAS 28578-16-7 pmk CAS 20320-59-6 bmk CAS 1451-82-7 2-Bromo-4'-methylpropiophenone CAS 5449-12-7 BMK Glycidic Acid (sodium salt) CAS 288573-56-8 tert-butyl 4-(4-fluoroanilino)piperidine-1-carboxylate CAS 109555-87-5 3-(1...
08.02.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Цивільне право
80 у.о.

В Україні майновими та немайновими правовими суспільними відносинами між рівноправними суб'єктами (фізичними і юридичними особами, територіальними громадами, державами) займаються фахівці з цивільного права. До них звертаються з проблемами, що стосуються придбання майна, створення творів мистецтва, науки, літератури, безпідставного збагачення, договорів, угод, нанесення шкоди, судових рішень та ін.

Це найпоширеніша область юриспруденції, тому юристи, які спеціалізуються в ній, дуже затребувані як серед компаній, так і державних установ. Вони можуть виступати в ролі адвокатів і юристконсультант. Останні, найчастіше, працюють в організаціях і займаються усіма юридичними питаннями. Наприклад, в їх обов'язки може входити: супровід господарської та претензійно-судової діяльності фірми, розробка й проведення правового аналізу, написання нормативних документів, представлення інтересів підприємства в судах та органах влади, консультування керівництва тощо.

Знайти роботу юристом по цивільному праву ви можете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут зібрані пропозиції від роботодавців з різних регіонів. Якщо ви хочете налаштувати більш детальний перелік публікацій, то можете підібрати фільтри: вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіта.

Детальніше