Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: реєстрація юридичних осіб

Звичайні оголошення

Приватні підприємці, які збираються зареєструвати свій ФОП або ТОВ, часто стикаються з юридичними питаннями. Для того, щоб згодом не було проблем, а процедура реєстрації пройшла правильно, потрібен фахівець.

Юрист цієї спеціалізації може працювати в юридичних організаціях, приватних компаніях і державних установах. В його обов'язки, в основному, входить проведення оформлення фізичних осіб-підприємців, громадських організацій, ліквідація СПД, отримання ліцензій та дозволів, податкові спори, представництво інтересів компанії в державних, податкових органах, ведення договірної та претензійно-позовної роботи, проведення консультацій. Функціонал може бути набагато ширше - все залежить від специфіки місця роботи і вимог роботодавця.

Вакансії юриста в області реєстрації юридичних осіб ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. На дошці реалізована система фільтрів, за допомогою якої можна налаштувати параметри підбору оголошень: вид зайнятості, час появи на сайті, рівень заробітної плати та ін. Також платформа має зручний рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм. Вони теж допомагають швидко відшукати потрібну публікацію.

Детальніше