Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: морське право

Звичайні оголошення

Міжнародне право поділяється на галузі. До однієї з них відноситься морське. Воно регулює майнові відносини, що ускладнилися іноземним елементом, що виникли під час економічного обороту між країнами і пов'язані з мореплавством.

Спеціаліст займається підтримкою стосунків з партнерами, розробкою документації, представництвом компанії-наймача в судах і державних органах (в тому числі і зарубіжних), консультуванням клієнтом або керівництва (в залежності від місця роботи), аналізом змін в законодавстві та ін. Точний перелік завдань залежить від компанії.

Вакансії юриста в галузі морського права знаходяться в цій категорії Ogolosha.ua. За допомогою зручного рубрикатора, системи фільтрів і оптимізованого пошукового механізму, можна швидко підібрати потрібне пропозицію. Вгорі сторінки ви можете налаштувати параметри, за якими перед вами з'являться походящие оголошення. Наприклад, рівень заробітної плати, місто проживання, час появи на сайті, освіту, вид зайнятості.

Розміщувати вакансії теж дуже просто. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику та заповнити форму. Усі публікації абсолютно безкоштовні й без обмеження в кількості розміщень!

Детальніше