Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: стягнення заборгованостей/ колекторська діяльність

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер по работе с задолженностью, оператор call-centre
ШвидкоГроші собирает сильную команду!Мы в поисках — Менеджера по работе с задолженностьюМенеджер по работе с задолженностью — это специалист, который использует только законные методы, индивидуальный подход и помогает клиенту решить свою ситуацию с задолженностью.Ваши...
02.09.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Стягнення заборгованостей/ Колекторська діяльність
15 000 грн

Колектор - це професія, яка зовсім недавно з'явилася на ринку праці в Україні. Їх наймають банки, оператори телефонного зв'язку, страхові компанії, мережі роздрібної торгівлі. Також існують агентства, які займаються стягненням заборгованостей.

Робота колектора ділиться на два види: soft і hard. Софт спеціалізуються на боргах в перші три місяці від початку виникнення приуроченности по кредиту. Тут співробітники спілкуються з клієнтами повідомленнями, в месенджерах, за допомогою електронної пошти. Хард спілкуються з боржниками, які не віддають гроші вже більше 90 днів. Тут в хід йдуть телефонні дзвінки і в деяких випадках особисті зустрічі.

Знайти вакансії спеціаліста зі стягнення заборгованостей допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На сайті щодня публікуються сотні пропозицій в усіх сферах життя від роботодавців з різних регіонів України. Відшукати потрібне допоможе зручний рубрикатор, оптимізована пошуковий механізм і система фільтрів. На сторінці можна налаштувати параметри, за якими перед вами з'являться тільки відповідні оголошення. Наприклад, рівень заробітної плати, вид зайнятості, дата появи, освіту та ін.

Розміщувати пости теж очен просто. Для цього достатньо натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати рубрику і заповнити опис. Всі публікації абсолютно безкоштовні і без обмеження в кількості додавань.

Детальніше