Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: страхове право

Звичайні оголошення

Зі страхуванням знайомі багато людей. Хтось просто знає, що це, а у кого-то є досвід оформлення майнової, особистої або страховки відповідальності. Дана діяльність спрямована на захист людини від різних ризиків, як фінансових, так і чистих. Для того щоб в процесі закріплення відносин між страхувальником і страховиком все було законно і відповідало правовим нормам, існує страхове право.

Юрист даної галузі може знайти роботу в фірмах, що займаються страхуванням, комерційних організаціях, юридичних бюро тощо. Обов'язки фахівця залежать від компанії, але до основних можна віднести: консультування клієнтів, представництво замовника в судах, оформлення відповідних документів, стягнення регресної заборгованості, підготовка та збір необхідної документації, написання запитів до правоохоронних органів, самостійне ведення справ по суброгації, регресу та ін.

Вакансії юриста, юрисконсульта, фахівця в області страхового права є на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна налаштувати параметри та підібрати оголошення за датою появи на сайті, містом розміщення, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та інших. Також на порталі дуже просто розміщувати свої пропозиції. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні та без обмежень у кількості розміщень.

Детальніше