Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: ліцензійне право

Звичайні оголошення

Спеціаліст в цьому виді права займається питань, які стосуються різних ліцензій і інтелектуальної власності. Юрист проводить консультації клієнтам, керівництву компанії, надає методологічну та експертну підтримку виконання завдань у сфері регулювання діяльності фірм, забезпечують організацію, координацію, контроль процесів управління ліцензуванням, підготовкою презентаційних матеріалів, займається претензійно-позовною роботою, становить внутрішню документацію, представляє компанію в судах і державних органах і т.д.

Вакансії юриста в сфері ліцензійного права знаходяться в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна знайти як роботу, так і співробітника. Також наш портал має велику базу резюме, де шукачі публікують свої кандидатури.

Якщо ви в пошуку фахівця - розміщуйте свою пропозицію на нашому сайті. Процедура публікації абсолютно безкоштовна і не займе у вас багато часу. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. На Оголоша можна додавати скільки завгодно вакансій, адже їх кількість необмежена!

Детальніше