Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: податкове право

Звичайні оголошення

Спеціаліст з податкового права регулює суспільні відносини щодо встановлення, запровадження та стягування податків. Також він займається питаннями, що виникли під час контролю податків. Цей вид є одним з відгалужень фінансового права.

Юрист займається веденням договірної роботи, розробляє проекти угод, проводить аналіз в них, вносить зміни, становить внутрішню документацію (інструкції, накази, положення), аналізує документи на відповідність нормам законодавства, проводить судово-претензійну діяльність. Також він може консультувати клієнтів і керівництво з правових питань, відповідати на запити державних органів, представляти копання в суді. Функціонал юриста-податківця залежить від місця його зайнятості та специфіки діяльності.

Для того, щоб стати фахівцем в цій галузі, необхідно мати вищу освіту в сфері юриспруденції, а також досвід роботи. Ґрунтовні знання законодавчих актів, процесуального законодавства теж є одним з головних параметрів при відборі. Перевага роботодавці віддають кандидатам, які володіють англійською і офісними програмами. Відповідальність, уважність, комунікабельність, ініціативність, вміння знаходити нестандартні підходи для вирішення поставлених завдань - важливі особисті якості претендента.

Вакансії юриста податкового права ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Також тут можна опублікувати свою пропозицію. Розміщення всіх оголошень абсолютно безкоштовне!

Детальніше