Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кримінальне право

Звичайні оголошення

Кримінальне право займається визначенням, яка діяльність є суспільно-небезпечною і злочинною, а також - які покарання варто застосувати до особин, що їх вчинили. Спеціаліст цій галузі, в основному, працює адвокатом. Він може захищати як сторону держави, так і обвинуваченого. Останні найчастіше наймають юристів в адвокатських фірмах. В таких організаціях дуже цінуються і затребувані грамотні фахівці цієї галузі.

Для кандидатів, які хочуть відгукнутися на вакансії адвоката, роботодавці виставляють ряд вимог. До найголовніших відносяться: вища освіта, досвід роботи і успішне ведення справ, хороші знання законодавства, кодексів і нормативних актів, вміння складати юридично-значимі документи, готовність працювати швидко, якісно, ​​на результат.

Вакансії юриста в галузі кримінального права ви зможете знайти в даній категорії Ogolosha.ua. Тут роботодавці з усіх регіонів України публікують свої пропозиції. В окремій рубриці «резюме» ви можете розмістити своє оголошення. Це збільшує шанси працевлаштуватися, так як вашу кандидатуру розглянуть більше компаній. Додавання всіх публікацій абсолютно безкоштовне, не займає багато часу і без обмежень у кількості розміщень.

Детальніше