Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: міжнародне право

Звичайні оголошення

Проблеми, які виникають у відносинах між фізичними та юридичними особами в межах однієї країни, регулюють юристи цивільного, господарського, сімейного, адміністративного, земельного, податкового та трудового права. Точна галузь залежить від специфіки питання. Але що робити, якщо потрібно розібратися в проблемах двом державам або організаціям, що працюють на зарубіжний ринок? Такі питання регулює міжнародне право.

Фахівці цієї області працюють з компаніями, юрисдикціями, банками інших країн, розробляють нові рішення для керівництва й клієнтів. Також робота юристів полягає в реєстрації фірм і веденні діяльності з нерезидентами, супроводі відкриття та закриття банківських рахунків за кордоном. Представники цієї професії постійно аналізують зміни в міжнародному законодавстві, вибудовують ділові відносини з іноземними партнерами, готують аналітичні матеріали та ін.

Вакансії юриста-міжнародника можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. На дошці публікують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати відповідну допоможе спеціальна система фільтрів. Для правильного підбору оголошень ви можете налаштувати параметри: вид зайнятості, час появи на сайті, рівень заробітної плати та інші.

Детальніше