Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: юрист/ юрисконсульт/ правознавець

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Юрист
Предприятию требуется юрист (г. Бровары). Требования: обладание знаниями действующего законодавства, помощь в подготовке информации для предоставления юридических заключений и консультаций; грамотность и аккуратность при составлении документов, умение выразить и сформулировать с...
Сьогодні в 12:45
Бровари, Київська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
Договірна
Компанія Кристал Телеком, для свого партнера АльянсНет, оголошує конкурс на вакансію «Юрисконсульт» у м. Запоріжжя.Вимоги:Вища юридична освіта; Досвід роботи в сфері юридичного супроводу суб'єктів господарської діяльності не менше 3 років; Уміння вести переговори з конт...
11.08.2021
Запоріжжя, Запорізька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
Договірна

Юриспруденція - це одна з найпрестижніших сфер на ринку праці. Щоб стати професіоналом в області, необхідно довго вчитися, набиратися досвіду і постійно розвиватися. Правознавство має багато галузей: трудове право, господарське, цивільне, сімейне, судові процеси й т.д. Багато компаній беруть на роботу вузько фахівців. Хоч специфіка їх діяльності відрізняється, називається посада однаково - юрист.

Така людина знає всі закони, володіє техніками їх використання. Їм можна назвати будь-якого експерта в сфері права: від адвоката до судді. Також таку назву отримують і люди, які навчають основам юриспруденції інших і ті, хто проводять в даній галузі дослідження. Працювати фахівець може в багатьох державних установ, комерційних фірмах, юридичних агентствах та інших організаціях. Професіонали затребувані скрізь, адже кожен хоче робити все по закону і без наслідків в майбутньому.

Ще однією чимало важливою професією в області є юрисконсульт. Часто зустрічається інша назва цієї посади, тому ви можете відгукуватися і на вакансії правознавця. Саме така людина допомагає підприємствам вирішувати складні ситуації. Такий співробітник потрібен в державних і фінансових структурах, фірми з відповідними відділами, юридичних конторах, правоохоронних органах, страхових компаніях.

Знайти роботу юристом або юрисконсультом допоможе Ogolosha.ua. На нашому майданчику публікують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Вам потрібно тільки відповідати вимогам, а пошук ми візьмемо на себе. На сайті можна впорядкувати пости за датою їх появи, рівнем заробітної плати, освіти, виду зайнятості. Оголоша підбере для вас тільки актуальні вакансії.

Розміщувати публікації теж просто. Досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Процедура не займає багато часу і абсолютно безкоштовна!

Детальніше