Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме бібліотекар

Звичайні оголошення

Більшість молодих людей займається пошуком інформації в інтернеті, і все більше з'являється тих, хто читає електронні книжки. Тому бібліотеки порожніють. Але це не означає, що робота бібліотекара забута і не потрібна. Технології вдосконалюються, проникають в книжковий світ, а фахівці бібліотечної справи розвиваються в новому напрямку.

Якщо ви хочете працевлаштуватися вихователем, репетитором, вчителем і взагалі бачите себе в освітній сфері, не витрачайте час на щоденний перегляд однотипних вакансій на сайтах. Простіше і швидше буде опублікувати своє резюме на ОГОЛОШІ. Це абсолютно безкоштовно для всіх користувачів порталу. Тут зручно шукати співробітників. Роботодавці можуть обирати кандидатів з бази претендентів, готових вже приступити.

Які знання і навички потрібні? Комунікабельність і відповідальність, акуратність, врівноваженість, творчий підхід, аналітичний склад розуму. І найголовніше – любов до книги. В обов'язки зазвичай входить каталогізація, реєстрація та замовлення нових надходжень, ведення електронних баз, організація письменницьких вечорів і зустрічей з авторами. Хоча зарплата не приголомшлива, але професія залишає простір для саморозвитку і наукової діяльності.

Детальніше