Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме організатор

Звичайні оголошення

Правильно організована справа вже може вважатися успішною. Така професія, як організатор навчального процесу вимагає відповідальності і аналітичного мислення. Фахівці потрібні в освітніх установах, центрах, що пропонують навчання (курси іноземних мов, професійні тренінги та ін.). У школах і дитячих садах також потрібні педагоги-організатори свят.

Які якості важливі? Комунікабельність, відповідальність, активна життєва позиція, навички ділового спілкування (якщо питання стосується корпоративної освіти). Так як будь-який захід може супроводжуватися форс-мажорами, то необхідно вміти швидко знаходити вихід з ситуації, що склалася, мати стійкість до стресів і бути терплячим.

Почати працевлаштування ви можете з публікації резюме на ОГОЛОШІ. Що писати про себе? Де навчалися (або вчитеся на даний момент), попередній досвід, вміння і навички, очікуваний рівень заробітної плати, графік й тощо. Розміщення на дошці оголошень абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. І як бонус, немає необхідності регулярно активувати об'яву. Завантажте один раз, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися!

Детальніше