Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме вчитель

Звичайні оголошення

Педагогічна діяльність є одним з найважливіших факторів у розвитку людини. Педагог виконує виховну та освітню роботу. Хоча суть діяльності не змінилася, але з розвитком технологій, змінюються і освітні методи. На відміну від викладача, учитель викладає в дитячих садах і школах (установах повної/неповної середньої освіти).

До професії висуваються досить серйозні вимоги: наявність спеціалізації, ерудиція, вміння проводити уроки так, щоб зацікавити кожну дитину, шукати індивідуальний підхід, можливість консультувати батьків, розуміння дитячої та підліткової психології. З особистих якостей необхідно: комунікабельність, доброзичливість, терплячість, стійкість до стресів, ввічливість, справедливе і неупереджене ставлення до всіх.

Учитель – це покликання. І якщо ви хочете працевлаштуватися, то через ОГОЛОШУ це буде простіше здійснити. Просто опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Підробляли репетитором? Вчитеся на останньому курсі педагогічного? Надайте якомога більше інформації про себе. І не забувайте про контактну інформацію, аби роботодавці могли запрошувати вас на співбесіду!

Детальніше