Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме психолог

Звичайні оголошення

Психолог – це фахівець, який допомагає вирішувати особистісні проблеми. Як правило, медичної освіти, не має, тому лікарем не є, і не займається лікуванням психологічних захворювань. Дорослі та дитячі психологи мають різне коло обов'язків.

Перші працюють з сімейними парами, допомагають позбутися стресу, депресії, емоційного/професійного вигорання, низької самооцінки і ін. Другі надають допомогу дитині індивідуально або в колективі, з урахуванням вікових особливостей. Також надає консультації батькам, організовує тренінги та семінари для підбору стилю виховання.

Потрібні професіонали в дитячих садах, школах, таборах, центрах розвитку і т. д. Необхідно як аналізувати психоемоційний стан маленького пацієнта, так і розробляти методику допомоги. Професія багатогранна і цікава. За сумісництвом можна бути корекційним педагогом або логопедом. Робота проводиться не тільки з дітьми, що мають відхилення. А та просто з метою оцінки комунікативних навичок, інтересів, особливостей процесів навчання і ін.

Вказуйте детальну інформацію про свою освіту і стаж в резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень безкоштовне і безстрокове для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше