Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме психолог

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Консультирую онлайн по вопросам: Самооценки Отношений м и ж Работа со сложными чувствами (вина, злость, страх, стыд)
01.08.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Психолог
400 грн
Шукаю роботу психолога
Шукаю роботу психолога, викладача психології, права. Чоловік 42 роки. Вища освіта. Досвід роботи за фахом більше 10 років. Професійний користувач ПК. Права категорії B. Досвід психологічної практики: - досвід короткострокового індивідуального консультування; - досвід проведенн...
19.04.2022
Рівне, Рівненська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Психолог
Договірна

Психолог – це фахівець, який допомагає вирішувати особистісні проблеми. Як правило, медичної освіти, не має, тому лікарем не є, і не займається лікуванням психологічних захворювань. Дорослі та дитячі психологи мають різне коло обов'язків.

Перші працюють з сімейними парами, допомагають позбутися стресу, депресії, емоційного/професійного вигорання, низької самооцінки і ін. Другі надають допомогу дитині індивідуально або в колективі, з урахуванням вікових особливостей. Також надає консультації батькам, організовує тренінги та семінари для підбору стилю виховання.

Потрібні професіонали в дитячих садах, школах, таборах, центрах розвитку і т. д. Необхідно як аналізувати психоемоційний стан маленького пацієнта, так і розробляти методику допомоги. Професія багатогранна і цікава. За сумісництвом можна бути корекційним педагогом або логопедом. Робота проводиться не тільки з дітьми, що мають відхилення. А та просто з метою оцінки комунікативних навичок, інтересів, особливостей процесів навчання і ін.

Вказуйте детальну інформацію про свою освіту і стаж в резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень безкоштовне і безстрокове для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше