Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме науковий співробітник

Звичайні оголошення

Хто такий науковий співробітник? Це особа, яка отримала кваліфікацію і присвятила своє життя дослідженням. Посада є в дослідних інститутах, університетах та установах, які займаються різними розробками. Предметом вивчення може бути все, що завгодно: лінгвістика; метали; бактерії; захворювання; довкілля; продукти харчування; людський або тваринний ген; вода; погода і т. д.

Науковці мають одержати вчений ступінь, мати в арсеналі публікації та досвід. Чим більше опубліковано за останні 5 років, тим вища цінність фахівця. Робота полягає в пошуку і застосуванні нових науково-дослідних знань. І студенти-магістри, і лаборанти процвітають в такий діяльності.

Якщо ви збираєтеся віддати себе науці, то варто почати з резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень безкоштовне для всіх користувачів. Ще й без необхідності регулярної активації. Через ОГОЛОШУ зручно підшукувати співробітників. На сайті представлені актуальні резюме кандидатів, які мають намір працевлаштуватись. Обирати з претендентів, тих які відповідають вимогам легко і просто. Економте час!

Детальніше