Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з навчання персоналу

Звичайні оголошення

Сучасні компанії, які хочуть видимих результатів і прибутку, розуміють, що в «людський ресурс» необхідно вкладатися. З цією метою існує професія спеціаліст з навчання персоналу. Це менеджер, який оцінює здібності кожного співробітника в індивідуальному порядку, якщо це можливо, то розробляє план по підвищенню продуктивності. Також відповідає за організацію корпоративних тренінгів, курсів вивчення англійської мови і т. д. Новоприбулих членів команди необхідно оцінити і направити в потрібне русло.

Щоб працювати в даній сфері, важливо бути комунікабельною людиною, мати бажання допомагати людям, розуміти базові психологічні принципи, розбиратися в колективній психології. В обов'язки може входити атестація колективу, формування бюджету на освітні потреби, створення навчальних програм та їх впровадження.

Ви вже займали аналогічну посаду? Закінчили спеціалізовані курси? Щоб не витрачати час на перегляд однакових вакансій на job-сайтах, завантажте своє резюме на ОГОЛОШІ. Через дошку оголошень працевлаштуватися швидко і просто. А ще легко шукати кандидатів для фірми. Розміщення публікацій абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів!

Детальніше