Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме методист

Звичайні оголошення

Робота методиста полягає в розробці оптимальних для конкретної групи учнів методів навчання. Такі фахівці потрібні в університетах, школах, училищах, дошкільних установах і т. д. Щоб працевлаштуватися бажано, мати вищу педагогічну освіту. Однак і няня/вихователька/вчитель може зайняти посаду при наявності значного стажу.

Методист розроблює план, де зазначає теми для вивчення, обсяг на кожен урок, передбачувані навички, якими повинні оволодіти вихованці, форму проведення занять (лекція, семінар, свято, практика та ін.). Професіонали активно впроваджують нові технології (перегляди відеоматеріалів, інтерактивні ігри). Якщо необхідно, то надає методичну допомогу іншим викладачам, мотивує їх, проводить виховну роботу.

Набридло переглядати однакові вакансії на сайтах? Тоді опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. ОГОЛОША – велика база претендентів, готових вже завтра приступити до обов'язків. Розміщення публікацій на порталі безкоштовне і на безстроковій основі для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше