Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст в сфері освіти/науки/перекладу

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Розвиваючі заняття для дітей
Розвиваючі заняття для вашої малечі. Ігри, активності, творчі заняття, навчання навичкам самообслуговування, розвиток дрібної моторики, спільне дослідження навколишнього світу, розвиток емоційного інтелекту. Маю досвід в проведенні занятть з підготовки до школи і у виконанні д/з...
14.06.2021
Черкаси, Черкаська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Інші спеціалізації в сфері Освіта/ Наука/ Переклад
Договірна

Необхідність передавати накопичені знання через покоління дозволила людству домогтися багато чого. У сучасному світі робота в сфері освіти є престижною і важливою. Професій налічується величезна кількість – від вчителів в школах, викладачів в університетах, і до корекційних педагогів, які допомагають дорослим і дітям виправляти дефекти мови.

З чого почати працевлаштування? Немає бажання переглядати щодня однакові вакансії на сайтах і чекати відповіді тижнями? Тоді опублікуйте своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Для всіх зареєстрованих користувачів розміщення на безстроковій основі і абсолютно безкоштовне.

У вас педагогічна освіта? Чи займаєтесь репетиторством? Або мрієте зробити наукове відкриття? Наука теж не стоїть на місці, постійно вимагає нових талановитих кадрів. Володієте англійською? Надайте якомога більше інформації про себе. Наймачів цікавлять ваші вміння та навички, досвід і перспективи. Тому, чим більше даних, тим вище шанси отримати запрошення до співпраці!

Детальніше