Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме логопед

Звичайні оголошення

Дефекти мовлення – річ неприємна для будь-якої людини. Їх виправленням займаються логопеди. Поширена думка, що виправити проблему можна тільки у дитини, помилкова. Дорослі також звертаються. І не тільки, щоб навчитися правильно вимовляти склади або звуки Р, Б, Л та ін., усунути картавість, шепелявість, а ще й для поліпшення дикції. Артистам і співакам, теле- і радіоведучим, медійним особистостям доводиться працювати над своєю вимовою.

Логопеду необхідні базові знання психології і фізіології (розуміння будови голосових зв'язок і мовленнєвого апарату), вміння визначати проблему, підбирати комплекс вправ для її усунення. Отримати спеціальність можна в педагогічному університеті. І влаштуватися на роботу дефектологом в дитячий сад або школу. У поліклініках також потрібні профільні фахівці.

Почніть працевлаштування з публікації резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Для всіх користувачів розміщення безкоштовне і на безстроковій основі (без регулярної активації). На яку заробітну плату претендуєте? Є стаж? У вас немає досвіду? Чим більше інформації ви надасте, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду від роботодавця!

Детальніше