Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме еколог

Звичайні оголошення

У сучасному світі питання збереження навколишнього середовища стоїть як ніколи гостро. І це пов'язано з активною діяльністю людства. І, щоб зменшити шкоду, завдану планеті, працюють екологи. Це затребувана професія не тільки в науково-дослідних інститутах, а й на виробничих потужностях і в різного роду установах.

Чим займаються фахівці? Вони намагаються зрозуміти причину і запобігти висиханню озер і річок, танення льодовиків. Вивчають стан атмосфери (якість повітря, яким дихає населення), ґрунту і води, вплив промисловості на рослинність та здоров'я людей. Інженер-еколог займається розробкою документації щодо еко безпеки лабораторій, центрів, заводів, будівельних майданчиків та ін.

Шукаєте роботу? З чого почати? Немає бажання переглядати однакові вакансії на сайтах і чекати відповіді тижнями? Опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Це абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Де навчалися, стаж, спеціалізація, проводили дослідження? Розповідайте більше про себе. І обов'язково вкажіть контактну інформацію, щоб наймачі могли зв'язатися з вами і запросити на співбесіду!

Детальніше