Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст фармацевтичного виробництва

Звичайні оголошення

Фармпром — важлива галузь медицини та економіки, пов'язана з розробкою та дослідженням, виробництвом і розподілом ліків. Призначені вони для профілактики і лікування, діагностики і полегшення симптоматики різного роду захворювань. Спеціалістів фармацевтичного виробництва велика кількість — це інженери, хіміки, менеджери по патентуванню, апаратники на мазі\маси\знесолення води і т. д. Ще одна важлива позиція — співробітники відділу управління якості. Місце на заводах передбачено і для рекламників. А все тому, що препарати мають свої особливості просування.

У вас вже є досвід роботи в сфері? Або ви тільки закінчили університет\коледж? Розкажіть про свою спеціалізацію, навички, стаж (якщо раніше був). Очікуваний рівень заробітної плати? Відповідний графік? Чим більше інформації ви додасте в своє резюме на ОГОЛОШІ, тим вищі шанси отримати запрошення на співбесіду!

Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні і на безстроковій основі. Роботодавцям зручно і просто знаходити потрібних співробітників з бази претендентів на сайті. Кандидати вже готові приступити до роботи, не втрачайте час, запрошуйте їх до співпраці!

Детальніше