Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з логістики в Фармі

Звичайні оголошення

Медичні препарати та обладнання виробляються по всьому світу. Тому й відносяться до товарів, які часто перевозяться. Фармацевтичні продукти вимагають різних умов транспортування: мінусова температура, вакуумні контейнери, захист від струсу й тощо. Багато засобів мають строгі рамки щодо умов і термінів зберігання. Робота в логістиці в фармі є складною і відповідальною. Менеджери із закупівель лікарських засобів повинні розраховувати час завантаження/відвантаження, а вантажники в аптечних пунктах максимально обережно здійснювати розвантаження, провізори стежити за кількістю, місцем складування і ін.

Якщо ви хочете працевлаштуватися в даній галузі, то швидше і простіше це зробити через ОГОЛОШУ. Дошка оголошень – велика база претендентів, які вже готові приступити до виконання обов'язків. Опублікувати своє резюме на ОГОЛОШІ безкоштовно можуть всі зареєстровані користувачі.

Що потрібно від вас? Максимальна кількість інформації – де і на кого вчилися, попередній досвід, зручний графік, бажана посада, навички, очікуваний рівень заробітної плати. І не забувайте про телефон і месенджери, аби роботодавці могли запрошувати вас на співбесіди!

Детальніше