Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медсестра

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Постановка крапельниці, внутрішньовенні, внутрішньо-м'язові ін'єкції. Постановка катетерів. Злата - 0662636367; Тетяна - 0970815216.
27.12.2021
Бровари, Київська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Медсестра
Договірна
Медсестра с 30 летним опытом. На дому капельницы уколы.
Здравствуйте! Проработала 30 лет. Медсестрой в 4 больнице. Большой опыт работы. Уколы, капельницы на дому. По оплате договоримся! На первом месте Здоровья человека!
26.11.2021
Суми, Сумська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Медсестра
Договірна

Медсестра виконує вказівки лікаря. Самостійно діагностикою або призначенням лікування не займається. Однак, в ситуаціях, коли доктора немає на місці, а життю пацієнта загрожує небезпека, зобов'язана надати йому допомогу.

В обов'язки медичної сестри входить: вимірювання температури, тиску, пульсу та інших показників, установлення крапельниць, уколи, вакцинація, перев'язки, видача лікарських препаратів. Асистує під час оперативного втручання, діагностичних та інших лікувальних маніпуляцій. Здійснює обходи, перевіряє стан хворого і т. д.

Ви шукаєте роботу? Щоб заощадити час і нерви на очікування відгуку, просто опублікуйте своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів порталу. Що писати? Де навчалися, є досвід на аналогічній посаді? Хочете працевлаштуватися в державну установу, приватну клініку або діагностичну лабораторію? Прийнятний графік? Очікування по заробітній платі?

Крім середньої/вищої спеціальної освіти, основні вимоги роботодавців такі: можливість працювати в інтенсивному темпі, швидко і обережно, комунікабельність, вміння розташувати до себе відвідувачів, хороша пам'ять, зібраність, спостережливість.

Детальніше