Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме асистент

Звичайні оголошення

Медичний асистент – це «додаткові руки», без яких доктору ніяк не обійтися під час прийому і інших маніпуляцій. Спеціаліст зустрічає і запрошує відвідувачів в кабінет, оформляє медкартки, заповнює дані, асистує лікареві.

Посада передбачає наявність профільної середньої спеціальної освіти (необхідно закінчити мед. училище або коледж). Загальні відомості по роботі залежать від лікарського профілю (ветеринар, хірург). Так, працюючи зі стоматологом, необхідно розуміти базові принципи догляду за порожниною рота і теорію лікування карієсу, флюсів, пульпітів й тощо. У приватних клініках в обов'язки асистента входитиме підготовка місця для прийому і операцій (прибирання після попереднього хворого, приготування витратних матеріалів та ін.).

З чого почати працевлаштування? Набридло переглядати однотипні вакансії кожен день? Опублікуйте своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх зареєстрованих користувачів. Зручно і просто. Завантажте один раз детальну інформацію про навчання, досвід і навички, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися!

Детальніше