Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спортивний лікар

Звичайні оголошення

Від лікарівспортивні лікарі відрізняються колом обов'язків і підопічними. Ці фахівці займаються фізичною підготовкою спортсменів до змагань, реабілітацією після отриманих травм, наданням першої допомоги, прищеплюють згідно з календарем, а також перед поїздками в екзотичні країни.

Може лікувати такі захворювання: невропатія, забої хребта\спинного мозку; розриви і патології суглобів, зв'язок, сухожиль, м'язів; ушкодження ротової порожнини, носа, кінцівок, запалення, струс мозку. Робота спортивного лікаря — це спостереження за конкретною людиною або цілою командою. Він обстежує після кожного після змагання або тренувань, видає висновок тренеру, призначає і контролює прийом лікарських або вітамінних препаратів, робить масаж і призначає фіз. процедури та ін.

Працевлаштуватися можна у фізкультурний диспансер, ДСЮШ, цент здоров'я, басейн, міська\районна федерація спорту, гірськолижні курорти і т. д. Або ви хочете співпрацювати з професійною командою? Вказуйте побільше інформації про себе — освіта, навички та попередній досвід. Публікація резюме на дошці оголошень ОГОЛОША абсолютно безкоштовна для всіх зареєстрованих користувачів. Не забувайте про контакти, аби роботодавці могли запросити вас на співбесіду!

Детальніше