Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме хімік

Звичайні оголошення

Технологічний прогрес рухається вперед, що впливає на всю промислову сферу. Фармацевтичні виробники оптимізують свої процеси, впроваджуючи новинки. Медичні прилади та препарати повинні проходити випробування і отримувати сертифікати, відповідності міжнародним стандартам. Але, як і раніше, професія хіміка залишається надзвичайно затребуваною. Спеціаліст займається розробкою\синтезом активних з'єднань, а також допоміжних компонентів для ліків. Все це дозволяє створювати сучасні та високоефективні засоби для профілактики і лікування різного роду захворювань.

Технології отримання речовин вже вироблені. І хімікам-фармацевтам залишається отримати необхідну кількість чистих з'єднань, знайти баланс при виготовленні, а потім досліджувати способи поліпшення синтезу, підвищення стабільності, усунення побічних ефектів і ін. Лаборанти зайняті проведенням випробувань зразків, що потрібно для контролю якості.

З чого починати пошук роботи? Економте час і нерви, додайте своє резюме на ОГОЛОШУ. Це абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Що писати? Де навчалися, спеціалізація, про навички, попередній досвід, зручний графік, готовність до відряджень, очікуваний рівень заробітної плати й тощо. Чим більше інформації, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду!

Детальніше