Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме доглядальниця

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Уход за престарелыми. Женщина 54 года, без вредн. привычек, медицинское образование. Предпочтительно Харьков , р-oн Алексеевки . Сменный график работы. Все условия писать на э/почту - zxc21@i.ua - перезвоню (часто телефон на беззвучном режиме)
29.08.2021
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Доглядальниця
80 грн

Лежачі і важко хворі, люди, яким потрібна реабілітація, літні потребують особливого догляду. Часто члени сім'ї не можуть забезпечити адекватну допомогу своїм близьким. І тому вдаються до послуг доглядальниць. Це молодші медичні співробітники, які знаходяться поруч з пацієнтами в лікарнях або вдома. Це складна морально, а часто і фізично, робота.

Основні вимоги до фахівців: емпатія, акуратність, відповідальність, спостережливість, стресостійкість, вміння надавати моральну підтримку. Наявність середньої профільної освіти (сестринська справа й ін.) необов'язкова, але бажана. Загальне коло обов'язків: доглядає (з прийомом водних процедур, годуванням), змінює катетери/підгузки, обробляє пролежні, якщо дозволяє кваліфікація, ще організовує масаж і гімнастику, купує ліки і стежить, аби їх приймали згідно з приписом лікаря. Якщо є мед. освіта, то ставить крапельниці, робить в/м, в/в уколи та перев'язки.

Робота доглядальниць є високооплачуваною. Деяким клієнтам потрібна людина з проживанням (постійний нагляд 24/7). Можна знайти часткову зайнятість або обирати зручний для себе графік. Вкажіть в своєму резюме на ОГОЛОШІ якомога більше інформації і додайте контакти, щоби наймачі могли запросити вас до співпраці.

Детальніше