Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лікар-координатор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Приглашаем врачей всех направлений медицины для упрощенного лицензирования и получения дозволения для Работы в Польских клиниках без нострификации диплома. Помогаем получить все необходимые разрешения для начала врачебной практики в Польше. Предоставляем первичное жилье. Зарплата...
18.01.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Лікар-координатор
2 500 грн

У сфері медицини зайнято багато фахівців, кожен з яких задіяний в своєму полі та відповідає за певні ділянки роботи. Які? Залежить від установи. Професія лікаря-координатора стає все більш затребуваною. Перш за все, це лікар, який допомагає хворим та їхнім близьким. Допомога полягає у виборі підходящої клініки, напрямку до лікаря широкого або вузького профілю (в залежності від скарг і симптоматики). Причому непросто пошук лікарні, а й запис на прийом, виклик додому. В обов'язки може входити підбір ліків зі списку медикаментів, надання консультації.

Знайти роботу медичним координатором можна через ОГОЛОШУ. Опублікуйте резюме на дошці оголошень. Для всіх зареєстрованих користувачів це абсолютно безкоштовно. Вкажіть інформацію про навчання, попередній досвід, навички, очікуваний рівень заробітної плати і графік.

Що необхідно для працевлаштування? Мед. освіта (середня або вища), комунікабельність, вміння спілкуватися з пацієнтами, знання термінології, бажання допомагати людям. Зазвичай робота передбачає можливість бути на зв'язку в будь-який час доби, і це важливо для роботодавців.

Детальніше