Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медичний адміністратор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Администратор стоматологической клиники / менеджер.Одесса. Резюме.
Администратор медицинского центра (стоматологической клиники)/менеджер по продаже медицинских товаров и услуг. Одесса. Резюме.Поиск и привлечение новых Клиентов, работа с существующей Клиентской базой и её систематизация.Умение работать с возражениями Клиентов, навыки пол...
20.04.2024
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Адміністратор
10 000 грн

В установах, що надають допомогу хворим, працює величезна кількість спеціалістів. Лікарями та їх асистентами все не обмежується. Тут не покладаючи рук трудяться ще і медичні адміністратори.

Чим займаються? Це спеціалісти, які отримали спеціальну середню/вищу освіту, відповідають на вхідні дзвінки, організовують записи пацієнтів, оформляють та ведуть карти хворих, при першому відвідуванні підписують договір на обслуговування. В обов'язки входить координація потоку відвідувачів (запрошення на прийом, оповіщення про затримку й тощо). Також у процесі необхідно заповнити сітку-графік під кожного лікаря та зайнятися підготовкою документації перед прийомом (особиста картка, результати аналізу і т. д.). На плечі мед. адміністраторів клініки лягає відповідальність за проведення касових операцій – розрахунок/видача чеків.

Якщо ви шукаєте роботу, то не витрачайте час на перегляд вакансій на job-сайтах. А економте сили і нерви з ОГОЛОШЕЮ. На дошці оголошень всі зареєстровані користувачі можуть опублікувати резюме абсолютно безкоштовно. Вам потрібно лише розповісти про освіту, попередній досвід, навички, очікуваний рівень заробітної плати і прийнятний графік. І додайте побільше контактів, аби роботодавці могли зв'язатися з вами і запросити на співбесіду!

Детальніше